התחברות מהירה
'מאיפה?' הינו אתר אינטרנט, אשר מרכז אוסף עצום של תמונות ומידע בתחום האופנה. תחת השאלה הגדולה 'מאיפה?' הבגדים שהסלבס, הדוגמניות, הסטייליסטים ומובילי דעת הקהל קנו את הבגד שהם לובשים.
בלחיצת כפתור אחת ופשוטה תוכל/י להגיע לפרטים שמעניינים אותך: שם המותג, אתר הבית של המותג, דף הפייסבוק, עמוד רכישה של המוצר ורשימת חנויות.
מאז עליית אתר 'מאיפה' לאוויר בפברואר 2011, נאספו מיליוני תמונות ותיוגים שיצרו מאגר עצום של נתונים מסווגים לקטגוריות שונות (ע"פ: מגדר, שם המותג, שם הסלבס, סוג הפריט ואיזה לוק)
כך שכל גולש יוכל למצוא בקלות ובדרך שנוחה לו את הפריט המבוקש.
'מאיפה' הוקם כדי ליצור אינדקס רחב ומעמיק בתחום האופנה, בו הגולשים יכולים להתעדכן בבגדים של הסלבס, בתכנים עדכנים, אטרקטיביים וייחודים. האתר מקשר בין המותגים לבין מובילי דעת קהל לבין הקהל שמתעניין בהם, תוך חווית גלישה חדשנית ונוחה.
ב 'מאיפה' תוכלו למצוא סטטיסטיקות ומדדים אובייקטיבים על אחוזי התעניינות של הגולשים על המותגים הנחשקים, הסלבס המעניינים ביותר והפריטים הלוהטים.
האתר הוקם ע"י שני יזמי אינטרנט שרצו לתת מענה קל ונוח לשאלה הקטנה-גדולה שצצה בכל פעם שרואים פריט אופנה על מובילי דעת קהל בכלי התקשורת השונים.

שי דדוש – משקיע, מתכנת ויזם אינטרנט, בעלים של חברת Dadush.com.

  • שי דדוש

הודיה אוחיון – דוגמנית בעבר ובעלת ניסיון עשיר בשיווק אופנה.

  • הודיה אוחיון

מאחלים לכם גלישה מהנה