התחברות מהירה
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

את אלון ליבנה הכרנו בתכנית פרוייקט מסלול, אבל אלון ליבנה כבר הספיק לעבור כברת דרך אצל המעצבים הנחשקים ביותר. אלון, בן 28, הוא בוגר בית הספר הגבוה לעיצוב שנקר.
את ההתמחות שלו הוא עשה אצל המעצב הגדול 'אלכסנדר מקווין' ומשם הוא גם הספיק לעבור לבית האופנה היוקרתי של 'רוברטו קוואלי'. הוא קטף את המקום הראשון בפרוייקט מסלול ומשם השמיים הם הגבול. את הקולקציה הראשונה שלו הוא הוציא לעולם בשנת 2009, אז גם החליט לפתוח חנות חדשה שהפכה לאחר מכן לסטודיו לכלות. אלון סומן כאחד המעצבים הישראלים המבטיחים ביותר וגם בין השאר לחביב הסלבריטאיות כדוגמת שירי מיימון. הוא הספיק לשתף פעולה עם חברת קסטרו בקולקצית קפסולה ששמה "יהלום", 30 דגמים משותפים שקיבלו הרבה מחמאות מצד המבקרים.
העיצובים שלו הם בסגנון רוק גלאם שיקי, גזרות מהונדסות, הדוקות, עשויות היטב. השנה, גם נערך שבוע האופנה הישראלי הראשון מה שהיווה עבורו פתח להצגת דגמים חדשים. הקולקציות שלו בתצוגה היו מלאות בבדים משובחים, גזרות הדוקות ומדויקות ותפירה איכותית ביותר שגרפה הרבה מחמאות לאחריה. אלון מתמחה בעשיית שמלות כלה יחודיות עם הרבה בדים שמיובאים מהשאן זה ליזה בפאריז וגם משי ושיפון מאיטליה.
השמלות שלו זוכות להצלחה בארץ ובעולם והוא בהחלט מפתיע כל פעם מחדש. את הסטודיו שלו תוכלו למצוא ברחוב דיזינגוף 195.

הסלבס שלובשים
אלון ליבנה Alon Livne