התחברות מהירה
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אמה היא בית לבגדים יפים, עם טעם משובח, בחירות נכונות וניהול טוב. החנות הפכה להיות מוכרת ונכנסה לנו עמוק לתודעה גם בזכות הפרזנטורית שלה, אפרת גוש.
הבוטיק הראשון נפתח ברמת השרון בשנת 2006 על ידי שגית אבישי ולירית צירמן – צימט. את הבגדים מייבאות השתיים ממדינות המזרח בינהן קוריאה, סין והונג קונג. לצד הפריטים המיובאים נוכל למצוא בחנות גם פריטים כחול לבן של מעצבות ישראליות דוגמת מירב גרשוני, שרון שליו, עמית שלום וקרן גרוס. הקולקציה שלהם מורכבת מבגדים 'לכל מצב', הכוללים טי שירטס עם הדפסים, פריטים בסגנון שנו ה- 50, אוברולים וגופיות. קולקצית הערב שלהן מוקפדת היטב וכוללת שמלות בלון נפוחות ושמלות עשויות סאטן או עם אבנים, הרבה צבעוניות ושמחה יש בבגדים שלהן והן משדרות אופי וינטג' לא מתאמץ.
אופנת הרחוב היפנית היא ההשראה שלהן והאהבה הגדולה שלהן היא להכניס צבע ועניין לאופנה שקיימת היום בארץ. כל הפריטים בחנות הם ONE PICE , כמות מזערית מכל פריט על מנת לשמר את הייחודיות של הדגם ולא להפוך אותו למסחרי. המחירים, סבירים לגמרי, לא תמצאו פריטים שהם מעל 400 שח כולל נעליים ומעילים.
להשלמת טואל לוק מוקפד מציעים באמה גם מגוון רחב של אקססרויז ואביזרים, נעליים, גרביונים, ארנקים ותיקי קלאץ', כפפות, צעיפים ושאלים וגם תכשיטים.
לאמה מספר בוטיקים, הראשון ברמת השרון, בנוסף יש סניף בשנקין ובקניון שרונים.

הסלבס שלובשים
אמה Emma