התחברות מהירה
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

כולנו מכירים את דורית בר אור מהטלויזיה, היא למדה במשחק בפריז וגם בסטודיו של יורם לוינשטין.
בין הצגות בתיאטרון ומשחק בטלוויזיה היא נחשבה תמיד גם לאייקון אופנה מהלך ולדמות לחיקוי עבור נשות ישראל כשהיא מציגה בכל הופעה שלה חוש טעם מבורך. דורית מתהדרת בסטייל מלא בשיק ותמיד אהבה אופנה.
בצעד קיצוני ונועז היא החלה לעצב בגדים והפכה זאת לתחביב החדש שלה. בגיל 36 עשתה זאת בפעם הראשונה והרשמית, היא הציגה את דגמיה בטרנויין, מונטיין עם עוד 40 מעצבים מרחבי העולם. את החנות הראשונה שלה היא פתחה לפני כמעט יותר משנתיים אך זו כל הזמן מחליפה את מיקומה. העיצובים שלה היו תחת מעטפת סודיות ששמורה אך ורק לנשים שבחרה לעצב להן בגדים בינהם אפשר למצוא את חברתה הטובה יעל פוליאקוב וקרן מור.
בר אור שקראה לבגדים פרי עיצובה בשם "דודו" מעצבת בעיקר בקווים שקטים, נעימים, נשיים ושיקיים. העבודות שלה עשירות ברקמות ובעבודות יד שמחברות בין עולמות שונים, שנות ה- 50, 60, חיבור בין ישן לחדש ובעיקר עם ניחוח אורינטאלי.
תצוגת האופנה שלה בשבוע האופנה הישראלי הראשון מסוגו בארץ זכתה לביקורות מהללות, מהסוג ששכנע אפילו אותה לפתוח חנות ראשונה בנווה צדק שמציעה לקהל הרחב את השיק שעד כה היא נהגה לשמור רק ללקוחות ספציפיות להן בחרה לעצב בלבד.
אז מה צריך כדי ללבוש את בגדיה של דודו? לטענתה על האישה שמגיעה אלייה צריכה להתהדר בחוש אופנה ואהבה אמיתית לתחום, כזו שמעריכה את הדרך ויודעת מה היא רוצה.
בקרוב תפתח החנות שלה בצמוד למסעדת "דלאל".