התחברות מהירה
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

החברה מתמחה בייצור בגדים פשוטים, צבעוניים ונוחים. בתחילה ייצרה חולצות טריקו בלבד, ועימן מזוהה החברה עד היום. כיום מייצרת אמריקן אפרל גם בגדי ים, הלבשה תחתונה, חצאיות ושמלות וכן אביזרי הלבשה שונים כגון צעיפים ואפילו לבוש לכלבים. הבגדים מיוצרים בשלל צבעי הקשת, והם נטולים הדפסים וכיתובים. זהו חלק מהאידאולוגיה של אמריקן אפרל, הדוגלת בפשטות, ביטוי עצמי ומסחור מצומצם ככל האפשר.
אמריקן אפרל חריגה בנוף חברות הטקסטיל. היא מתנגדת באופן מוצהר למגמת העברת הייצור של חברות מערביות רבות למדינות עולם שלישי ולהעסקתם שם של עובדים מקומיים במה שמכונה על ידה "שכר רעב ותנאים מחפירים", אשר מהוות חלק ממגמת הגלובליזציה. המודל העסקי של החברה מכונה על ידה "יצור בכיוון מאונך", משמע, כל פעילות החברה נעשית במקום אחד.
דב צ'רני, הבעלים, ריכז את כל פעילויות החברה בדאון טאון לוס אנג'לס. לעובדי המפעל, רובם מהגרים שמצאו את עצמם באמריקה, הוא מספק לא רק שיעורי אנגלית, אלא גם ביטוח רפואי מלא ותנאים סוציאליים.
לאורך השנים, אמריקן אפרל הרחיבה וחיזקה את סמלה המסחרי בין קהל הלקוחות הישראלי באמצעות התקשורת המקומית, וכן שיתופי פעולה עם תוכניות טלוויזיה וסרטים.
לחברה יש שני סניפים בישראל. החנות בתל אביב, הממוקמת בדיזנגוף סנטר, נפתחה בשנת 2005 והורחבה לאחרונה. החנות השניה נוסדה בשנת 2007 בירושלים.

הסלבס שלובשים
American Apparel אמריקן אפרל