התחברות מהירה
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

בית האופנה האיטלקי הבינלאומי מעצב, מייצר, ומפיץ הוט קוטור, מוצרי עור, נעליים, שעונים, תכשיטים, משקפי שמש, מוצרי קוסמטיקה, וריהוט לבית.
המותג משווק את מוצריו תחת מספר תת-לייבלים כגון: ג'ורג'יו ארמני, אמפוריו ארמני, ארמני ג'ינס, ארמני אקסצ'יינג, ארמני ג'וניור ועוד.
חברת ארמני היא בבעלותו הפרטית של ג'ורג'יו ארמני ואת רוב מוצריה היא מייצרת במפעלי החברה.

בשנת 1974 ייסד ארמני, יחד עם שותפו לחיים, סרג'יו גלאוטי, את חברת האופנה Giorgio Armani S.p.A במילאנו, עם הון בסיסי של 10,000 דולר.
בשנה הראשונה להיווסדה עסקה החברה בעיצוב ובייצור בגדי גברים בלבד ואחר כך החלה לעסוק גם באופנת נשים. בגדיו של ארמני לנשים התאפיינו בעיצוב גברי, ארמני אף השתמש באותם בדים אשר שימשו לבגדי הגברים. החליפות שעיצב לנשים היו בסגנון אלגנטי וצנוע והצטיינו בגזרה מדוייקת ובתפירה קפדנית.

הסרט 'ג'יגולו אמריקאי', בו מופיע ריצ'רד גיר כשהוא לבוש בבגדי ארמני, היווה מקדם מכירות עצום לאופנת החברה, ואחריו הגיעו סרטים אמריקאים נוספים בהם עיצב ארמני את הלבוש.
ב-1985, נפטר שותפו גלאוטי ממחלת האיידס.
במאה ה-21 החלה חברת ארמני לפעול בתחום האופנה העילית, תחת המותג Armani Privé, וערכה תצוגות אופנה בשבוע האופנה העילית בפריז.
ארמני היה מעצב האופנה הראשון אשר הכריז כי חברתו לא תעסיק דוגמניות עם מדד מסת גוף פחות מ-18 BMI, זאת לאחר מותה של הדוגמנית אנה קרולינה רסטון בשנת 2006, שהרעיבה עצמה למוות עקב אנורקסיה נרבוזה.

הסלבס שלובשים
Armani ארמני