התחברות מהירה
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

עם הקף מכירות של מעל 4 מליון דולר בשנה ומעל 400 חנויות מסביב לעולם ניתן לומר ללא עוררין, לואי ויטון הוא מותג האופנה הגדול והיוקרתי ביותר בעולם.
לואי ויטון החל את דרכו בשנת 1908 בחברת "קלנר", הוא היה אחראי על עיצוב מזוודות ללימוזינות בחברה שייצרה שילדת רכבים. מצחיק לחשוב שעשור לאחר מכן הוא פלש על כל תעשיית האופנה והפך למותג המוביל בעולם. ויטון, שהתגורר בפריז החל לקבל הזמנות מיצרנים שונים והפך בין רגע לחלק בלתי נפרד מתעשיית הרכבים החשובה בעולם.
מספרים על המסע הארוך של לואי ויטון לפריס, בשנת 1853, 400 ק"מ אותם מימן מעבודות מזדמנות של בניית מזוודות אצל בוני מזוודות מקצועיים, שהקנו לו מקצועיות ידע וניסיון בנושא. שהגיע לפריס, מונה להיות בונה המזוודות הבלעדי של אשת נפולאיון וב1853, ששמו הלך לפניו, הקים את המותג הנושא את שמו שהפך במרומי השנים למותג בלתי מעורער ומעורר הערצה וחיקוי בקרב העולם כולו.
לואי ויטון הרחיב את פועלו במהלך השנים ועבר להתעסק גם בעיצוב וייצור אופנה, שעונים,נעליים, תכשיטים ואביזרים שונים. גם אחרי 150 שנה המותג שלו מבוסס היטב ונחשב לאגדה בקרב אנשים רבים בעולם.
התיקים של לואי ויטון מהווים סמל סטטוס וחביבים על ידוענים רבים ומפורסמים בעולם. המותג נחשב למודל החיקוי הגדול שקיים, כשניתן למצוא לו מאות אלפי חיקויים בשווקים רבים בעולם.
עם לוגו מוצלח של LV, מוצעת הקולקציה היקרה לאלפי חנויות בעיצוב כמעט קבוע, גוונים של חום עם זהב בעלי טקסטורה מחוספסת.
בארץ נוכל למצוא את הפריטים היקרים הללו בעיקר בכיכר המדינה בחנות המרכזית.

הסלבס שלובשים
Louis Vuitton לואי ויטון