התחברות מהירה
יום שני 16.1.2012 >> מועדון "הסרט" תל אביב מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אביהו שבת הגיע אמש למועדון "הסרט", שאירח את חברת המשקאות הישראלית,"גיזה רז", בהפקה חגיגית המציגה את המשקה החדש, "נאדה". המשקה, הוא פרי פיתוח משותף של הראש היהודי, שלא מפסיק לייצר לנו פטנטים, בשיתוף עם חברת תרופות קוריאנית. נשמע מעניין? חכו להמשך.
כמה פעמים קרה לכם ששתיתם יותר מידי אחרי בילוי סוער וקמתם למחרת עם חמרמורת מרגיזה שפשוט מקשה על סדר יום תקין? אז זהו שזה קורה המון וכמעט לכל אחד מאיתנו, כעת אני שמחה לבשר לכם שיש פתרון או לפחות חצי דרך שתעזור לנו להתמודד.
הוראות ההפעלה פשוטים ביותר, בתחילת הערב, אם ביציאה ואם בבית, פשוט צריך לשתות את המשקה ואם ממש רוצים אפשר גם לערבב אותו יחד עם משקה אלכוהולי, התוצאה או לפחות לפי מה ש"גיזה רז" מבטיחה לנו: "בוקר חדש עם משמעות נפלאה", משמע, אין האנגאובר.
אמיתי או לא אנחנו לא ניסינו אך מיטב מסלבריטאי ישראל הגיעו להשקה על מנת לנסות ואני מבטיחה לדווח על התוצאות בהקדם. ברור לנו כמה יעיל יכול להיות המשקה הזה, חיסכון בימי מחלה מהעבודה, רצף יום תקין ולא משובש וכן גם רצון לצאת ולשתות כי יש פתרון יעיל למחר בבוקר. אנחנו בהחלט מקווים שזה עובד.

הגיעו לנסות ממשקה הפלאים: נירו לוי, סהר שורש, מור סילבר, יוני ארמי, נתן בשבקין, זהר ליבה, רועי לולו, דפנה שחר, שרון חזיז ועוד.