התחברות מהירה
יום שני, 20.2.12 >> בית אנדרומדה, יפו מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אמש, בשעות הערב השיק אבי מלכה, מעצב שיער ושגריר "שוורצקופף פרופשיונל", את מארז ה- DVD החדש שלו, באירוע נוצץ בבית אנדרומדה בתל אביב.
במסגרת הקוקטייל החגיגי התהלכו להן דוגמניות הבית, שהיו גבוהות מהרגיל ולגמרי לא תוצרת כחול לבן והציגו מגוון של תסרוקות דרמטיות מרהיבות. בנוסף, הציג מלכה תערוכה עם מגוון עבודותיו לאורך השנים. את ההשראות לתסרוקות שלו קיבל מלכה דרך ביקורים שונים במקומות בעולם. דרך נסיעותיו ברחבי הגלובוס ראה וצפה במגוון פסלים, נופים וגם ביקר בכמה מוזיאונים שהיוו חלק לא מבוטל מההשראות אותם פשוט תרגם בשפה חופשית לתסרוקות שונות.
אבי מלכה, בצעד שיווקי מדליק ביותר, לוקח אותנו לעולם התסרוקות צעד אחר צעד. בסרטון שנמצא במארז שהוא משווק אנחנו נוכל לראות ביצועים מושלמים של תסרוקות קלאסיות ואופנתיות ונוכל לבצע זאת בבית יחד איתו.
כמובן שאין לנו את ידי הזהב של מלכה, אבל תודו שזו אחלה דרך של עשה זאת בעצמך, במיוחד אם בא לך להיות טרנדית ולוהטת ולא לשלם סכום רב לספר תורן. עם חוברת הדרכה וסרטון בו מדגימים את אופן ביצוע התסרוקת, כל בחורה תוכל לעשות זאת בכוחות עצמה ואולי זה מטיל איום על עתיד הספרים בארץ? לא נראה לי אבל בכל זאת את זה אנחנו נבדוק לאורך הזמן. מה שכן אהבנו לגלות זה שגם אנחנו יכולות להכין את עצמנו לאירוע חשוב או סתם לערב מגניב עם קצת עזרה מהמאסטר.

בין הידוענים שהגיעו לתת כבוד לאבי מלכה מצאנו את שרון חזיז, כוכי מורדכי, ירין שחף, רועי לולו ועוד.