התחברות מהירה
יום רביעי, 28.3.12 >> קניון רמת אביב
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

היא החלה את דרכה כדוגמנית מצליחה בארצנו הקטנה, סימנה וי על משבצת ה"שחקנית" כשכיכבה העונה בסדרה המצליחה "עספור", אבל בשביל אור זו הייתה רק התחלה. היא החלה לייצג אותנו גם בחו"ל כאשר קטפה קמפיינים נחשקים בעולם. בתור דוגמנית שבילתה על מסלול ישראל-ניו-יורק לא מעט השנה, השם בובי בראון בוודאי היה מוכר.

מותג האיפור הבינלאומי "בובי בראון" הופיעה במשך שנים ברשימת הקניות חובה אצל נשים (או חבריהם) אשר הגיעו לתפוח הגדול ומצאו עצמם מעמיסים מוצרי איפור של המותג. אתמול נפתחה חנות הקונספט הראשונה בישראל בקניון רמת אביב, בהשקה נוצצת בהפקתו של אלירן ברדוגו ומשרד יחסי הציבור עליזה זאנה וניצן אופיר.
מותג האיפור BOBBI BROWN הוקם ב 1990 ע"י אמנית איפור אמריקאית, שרצתה לתת לנשים פתרון לאיפור שיגרום להן להיראות ולהרגיש כמו עצמן, אך יפות יותר ומלאות ביטחון. עם מוצרי איפור וטיפוח ידידותיים לשימוש, בגוונים טבעיים. בובי מאפשרת לכל אישה לשדרג את היופי הייחודי שלה וליצור מראה טבעי ובריא. בשנת 1995 בדיוק חמש שנים לאחר השקתו נרכש מותג האיפור על ידי אימפריית הקוסמטיקה "אסתי לאודר". כיום המותג "בובי בראון" נמכר בלמעלה מ- 900 חנויות ברחבי העולם.

בין המוזמנים הרבים שהתרשמו ממגוון המוצרים של "בובי בראון" ונהנו מפגישה אישית עם אמן האיפור והמנהל האומנותי של המותג, אדוארדו פאריירה מצאנו את: אור גרוסמן וחברתה הטובה מאיה זאנה, לירון זהבי, שרון חזיז, אורנה דץ, אלין לוי, עדן הראל, דן מנו, קרן שחם, דפנה שחר, יבה דון, שביט ויזל, בר מרום ועוד