התחברות מהירה
5.4.2012 >> מתחם הועד האולימפי
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

גילי מוסינזון מככב בשנים האחרונות בכותרות כשחקן כדורסל לשעבר, מגיש ספורט, שחקן טלוויזיה ואפילו רקדן. התקשורת מרבה להתעסק בחייו האישיים בעיקר בצד הרומנטי, אבל גילי, בנו של הסופר יגאל מוסינזון מחבר "חסמבה" הוא קודם כל אבא לתאומים, עידו ואדם מוסינזון. אמש, הגיע מלווה באמו, חנה ובנו עידו לאירוע "תודה אמא" של חברת פרוקטר אנד גמבל.

פרוקטר אנד גמבל היא תאגיד מוצרי הצריכה הגדול בעולם, הפועל ב-160 מדינות, לדברי גמבל המטרה העיקרית היא לחפש חידושים שיאפשרו להם להמשיך לשפר את איכות החיים שלנו, באמצעות מוצרים כגון: אריאל, ג'ילט, פנטן, וולה ועוד למעלה מ-300 מותגים. אבל איך אפשר להמשיך ולייצר מותגים, בלי להגיד תודה לצרכנית הגדולה ביותר – אמא.
אמש חברת פרוקטר אנד גמבל הזמינה את הסלבס וילדיהם למתחם הועד האולימפי בכדי לומר "תודה אמא" , להעניק מדלייה ולהגיד בכל רם שאבא-אמא שלהם מספר 1.
בין מקבלי המדליות הנרגשים : אבי נמני ובנו עילאי , נטע ונועה בנותיו של אלי יצפאן שהעניקו לגלית האמא מדליה , אירית רחמים שקיבלה מדליה מבתה , דפנה שחר ובתה ליה ,שלומי קוריאט שלא קיבל מדליה מילדיו כי לא הצליח לשחרר את הקטנים מהגן , חברת הכנסת אנסטסיה שהגיעה עם לא פחות מ3 ילדים וגילי מוסינזון עם בנו עידו