התחברות מהירה
יום חמישי, 30.3.12 >> קניון עזריאלי
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

בר בן קילו ואינה ברודר, צמד הבלונדיניות שזכו במיליון והוכיחו לכולנו שחברות אמתית גוברת על כל מכשול (לפחות בתוכנית ה"מירוץ למיליון"), הגיעו אמש לאירועים שונים בנפרד. אנחנו תהינו האם עבר חתול שחור בין הקאפל או שמא ספייס אסטרטגי?

אינה ברודר הגיעה אמש להשקת החנות הראשונה של רשת האופנה לצעירים ALCOTT, עם בן זוגה לחיים, ולא אם מי שהתרגלנו לראות בחודשים האחרונים, בקמפיינים ובאירועים השונים, בר בן קילו.
אינה הוכיחה שגם "לבד" יש לה סטייל ובחרה לוק של חצאית עד לברך, חולצת טי שירט מדליקה ובלייזר שחור. פייר אהבנו.
השם ALCOOT הוא קיצור של צמד המילים All Cotton, הוא מותג אופנה טרנדי לצעירים בגילאי 15-35 שהוקם בשנת 1990, כעסק משפחתי בעיר נפולי שבאיטליה. עם השנים הוא הפך להיות המותג הפופולארי ביותר בקרב צעירי איטליה ועל פי נתוני החברה, הוא מחזיק בכ- 60% משוק האופנה לצעירים באיטליה. הרשת פונה לכל מי שמתעניין באופנה החל מבגדים, אקססוריז ונעליים לגברים ונשים. במחירים שנעים בין 29-179 ₪.
בין מאות ילדים שהמתינו לפתיחת החנות הראשונה, מצאנו את מתחם הVIP של הסלבס, שנהנו מתפריט איטלקי ומוזיקה איטלקית אותנטית של להקת "מונטי-פיורי" ובזמן שהם עשו שופינג אנחנו שאלנו שאלה קטנה-גדולה מאיפה?הבגדים שלבשו: אינה ברודר, גאלה קוגן, אפרת גוש, צבי פורטל, ערן טרטקובסקי, עמיר גולדברג, לירז צ'רכי, עינת ארליך, חן שילוני, אתי דודאי, החברה החדשה של אייל גולן רוסלנה רודינה ועוד...