התחברות מהירה
יום ראשון, 29.1.12 >> קניון רמת אביב מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

כבר הרבה זמן לא ראינו את איתי תורג'מן מסתובב עם בת הזוג שלו, אנה ארונוב לעיני הציבור, אמש הייתה להם סיבה מספיק טובה לצאת לאוויר הפלאשים כשהגיעו יחד לקניון רמת אביב, אנחנו היינו שם לתעד את זה.
תערוכת צילומים מיוחדת במינה התקיימה אמש בקניון רמת אביב והמוני סלבס עלו לרגל על מנת לצפות בתוצר המבריק. התערוכה "צילומי אופנה וצבע 1950-2011", היא מחווה לגדולי צלמי ישראל בכל התקופות, צעירים אל מול ותיקים, שצלמו יצירות מופת לאורך ההסטוריה בארץ ובעולם. אם חשקה נפשכם בתמונה מקורית של בר רפאלי, קרן מור או יובל שרף, זה הזמן לקפוץ ולרכוש את התמונות שעבור סכום סימלי (לא באמת) יוכלו להיות אצלכם בסלון.
הקניון לבש אמש את הבגדים הכי חגיגיים שלו, התמונות שנתלו הציגו 60 שנות אופנה שמסמלות את הקידמה אל מול העבר. אוסף התמונות צולמו החל משנות ה- 50, שהביאו איתן את ההתעוררות הנשית ועד למהפכה התעשיתית שפתחה צוהר לאופנה עד היום בה הכל מותר וכשר.
אולי המיקום בה מוצגת התערוכה תגרור אליו קצת יותר קהל שיגיעו לצפות בהסטוריה של ממש שמוצגת על פני קירות הקניון, אנחנו ממליצים בחום להגיע ולספוג קצת תרבות. רק נוסיף ונספר לכם שחלק גדול מן ההכנסות ממכירת התמונות יועברו לעמותת "רוח נשית".
הגיעו לספוג תרבות ואופנה: איתי תורג'מן, אנה ארונוב, שירז טל, שירלי בוגנים, תמר קרוון, קארן דונסקי, יאנה גור, יעל פוליאקוב, חן יאני, אורנה דץ ועוד.