התחברות מהירה
יום חמישי 16.2.12 >> קולנוע לב תל אביב מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

גיא פינס נטש בצהרי שישי האחרון את ההכנות לקראת השבת והגיע יחד עם ידוענים רבים להקרנה חגיגית של הסרט, "אני את והשאר", בכיכובם של ג'ניפר אניסטון ופול ראד.
ההקרנה התקיימה בחסות חברת "כריסטינה", חברה שהוקמה על ידי כריסטינה זהבי והיא מותג טיפוח בינלאומי שתכשיריה משמשים כיום קוסמטיקאיות ולקוחות פרטיים בכל העולם. כחלק מקידום סדרת הטיפוח החדשה, "SILK", הזמינה החברה את הידוענים להקרנה שבה ראתה חיבור מושלם בין הסרט לערכי החברה שדוגלת ביופי אישי, אלגנטיות והחיבור בין אהבה לחופש.
הסרט הוא קומדיה רומנטית שמציגה סיפור של זוג יאפים, תושבי מנהטן, שחווים יחד את המשבר הכלכלי ומפוטרים מעבודתם. הם נאלצים לעזוב את ביתם המהודר ולשנות את סגנון החיים אליו היו רגילים עד כה. לא נהרוס לכם את עלילות הסרט אבל נספר לכם בקצרה שמדובר בקומדיה שנונה, מצחיקה ופרועה שמציגה לנו את המעבר מהעיר ולכפר, שם הם מוצאים עצמם בקומונה בה התושבים מתנסים באהבה חופשית ואת כל ההשלכות בעקבות המעבר וההתנסות בצורת חיים חדשה.

בין הידוענים שהגיעו לראות את הסרט מצאנו את גיא פינס, מיכל שפירא, לאה שנירר, אילנה אביטל, לירון רמתי, מאיה ורטהיימר ואלעד זר, מצאנו שם גם את מתמודדי התכנית "דה וויס" שעשו לרגע אתנחתא, הניחו את המיקרופון בצד והגיעו לראות סרט טוב.