התחברות מהירה
יום שלישי 28.2.12 >> רידינג 3, נמל ת"א מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

מזג האוויר החורפי שאפף אמש את תל אביב לא מנע מעשרות ידוענים להגיע לערב סופר חשוב גם כשמדובר בהתנדבות בלבד. אל מתחם 'רידיניג 3', הגיעו אמש הידוענים לערב ההתרמה ל'עמותת חיים' ביוזמתה של הסופר מודל הישראלית, אסתי גינזבורג. אסתי, שמתנדבת בעמותה כבר מזה 3 שנים, הוכיחה לנו שמלבד ההכנות לחתונה הקרבה עם בן הזוג עדי קייזמן ועיסוקיה הרבים כסופר מודל, יש לה אחלה של נשמה והיא לקחה ברייק קצר לטובת הפקתו של הערב הנוצץ למען ילדים חולי סרטן.
באירוע ההתרמה הופיעו בהתנדבות אייל קיציס, שהיה על תקן המנחה והזמרים משה פרץ, שלומי שבן, אפרת גוש, מאור כהן ופיטר רוט. נספר לכם שבין הפריטים שנמכרו היו שרשרת של מילר שנמכרה בסכום גבוה מאוד, שמלה של מעצב האופנה יניב פרסי, ציור של האמן מנשה קדישמן, חולצה של יוסי בניון מקבוצת הכדורגל 'ארסנל', ורבים אחרים. בנוסף, בן זוגה של אסתי, עדי קייזמן, תרם שתי תמונות מהאוסף הפרטי שלו יחד עם הצלם זיו קורן שגם תרם תמונה אחת. סכום ההכנסות הכולל עמד על כרבע מליון ש"ח ואנחנו מצדיעים לאסתי על הרמת הערב והתרומה הגדולה לילדים.
מבין האנשים שהגיעו לערב מצאנו את: אסתי גינזבורג, עדי קייזמן, אורי גוטליב, אייל קיציס, שהנחה את הערב אבל בגלל הסערה דפק איחור עצבני שכמט גרם לעיכוב הערב, אביב גפן, שהגיע לאירוע כאורחו של שלומי שבן אבל לא התאפק ועלה לבמה לשיר שני שירים, אפרת גוש,שנתנה דואט מרגש ביותר עם שלומי שבן, פיטר רוט, מאור כהן, החברות עדי הימלבלוי, דון לני גבאי ועוד.