התחברות מהירה
יום שלישי 13.3.12 >> חנות סליו תל אביב מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

עופר שכטר הגיע בשלישי לבוקר שהוקדש כולו למין הגברי. חברת האופנה סליו הציגה את קולצית אביב -קיץ 2012 והזמינה את מיטב גברברי הביצה לבחור ולהתפנק.
חברת האופנה הצרפתית "סליו", מוכרת בכל העולם וגם בארץ, ניתן להנות מ 32 סניפים מלאים בבגדים לגברים בלבד. היא נחשבת לאחת מחברות האופנה לגברים הגדולות ביותר בעולם ומספקת בגדים טרנדיים במטרה למלא כל פונקציה בחייו של הגבר המודרני.
הגברים נחשפו למלתחה חכמה ונינוחה, החל מבגדי פשתן וכותנה יחד עם צד מחוייט והאלגנטי ולמעשה "סליו" מחזירה לאופנה את הצד האורבני המתוחכם והמלא הומור. היום, כשגבר הישראלי לא מתבייש לטפח את עצמו הוא גם צריך חנות בגדים שתספק לו את כל צרכיו ותעשה זאת בסטייל ושיק שלא מבייש אף רשת אופנה אחרת. "סליו" עונה על ההגדרה הזו, המותג בועט ונושם אופנה ומספק סחורה טרנדית, איכותית ושמחה בצבעים וקולקציה המשתנה מעת לעת ונותנת אחלה מענה לגבר המסוקס.
לקמפיין הרשמי של החברה הצטלמו גילי מוסינזון, טומי אלתגר ועידן רול, הבוקר רק שניים מהם הופיעו לפתיחת עונת הקיץ מאחר ועידן רול היה עסוק על במת תצוגה אחרת, נו ככה זה שאתה דוגמן מבוקש.

הגיעו להתחדש בפריטים מהקולקציה החדשה: עופר שכטר, יוסי מרשק, גילי מוסינזון, טומי אלתגר, עקיבא שמואלי, אורן הראל, רועי לולו, יואב מאיר ועוד.