התחברות מהירה
יום חמישי 26.1.12 >> מסעדת התרנגול הכחול תל אביב, מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אחרי קריירה משגשגת של דוגמנות בינלאומית, שהציבה שיאים חדשים לדוגמניות ישראליות, מיכאלה ברקו חוזרת לחיינו ומשיקה אתר אנטרנט חדש ששמו: "מיכאלה מעבירה הלאה".
פגשנו אותה היום בשעות הבוקר במסעדת ה"תנרגול הכחול" אליו הוזמנו כל חבריה הקרובים לארוחת בוקר עשירה, שחוגגת את העלתו לאוויר של האתר החדש.

מיכאלה הייתה נרגשת מתמיד ונראה ללא ספק כי גם אחרי קריירה ארוכה ומוצלחת כדוגמנית על, שצולמה על ידי הצלמים הגדולים ביותר, לא היו רגעים מרגשים יותר עבורה כמו הרגע המכונן הזה, שעלה על כולם וגרם לה אף לדמוע אל מול חבריה.
אז איך נולד הרעיון להקמת האתר? כפי שהיא העידה על עצמה, לאורך השנים היא הפכה למקור מידע מהימן, ממש מין 144 שמוסרת אינפורמציה ועצות על כל מיני תחומים כמו מאיפה הבגדים, לאיזו מסעדה הכי מומלץ להגיע, איזה חוגים מומלצים לילדים וגם המלצות ומתוכנים שונים. מיכאלה הסתובבה תמיד עם יומן גדול שחור בו היא הקפידה לכתוב הכל בפרטי פרטים, כך בעצם נולד הרעיון של הבייבי החדש שלה. איחוד כל הפתקאות של מיכאלה לאתר בית שמקבץ את כל העצות והמידע שמיכאלה בודקת ומעבירה הלאה. האתר מתחדש מידי שבוע בו ינתנו שש המלצות חדשות שחלקן מתועדות בוידאו, "כי הרי אין כמו מראה עיניים בכל הנוגע למה שאנשים מעדיפים ואוהבים", מדגישה מיכאלה.
בין האנשים שהגיעו לאכול ארוחת בוקר עשירה ולפרגן למיכאלה,עינת שרוף, ליהיא לפיד, מורן אייזנשטיין, אלונה פרידמן ועוד.