התחברות מהירה
יום שני 27.2.12 >> בית פנורמה, קומת גג לופט מס' 617 מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

בשקט בשקט בלי הרבה רעש וצלצולים נכנסה שגית רביבו עמוק לתודעה הישראלית. לא עוד אשת כדורגלן לשעבר אלא מעצבת מוכשרת בחסד ואישה כריזמטית שמצליחה ונותנת לנו אחלה כבוד בעולם. אז נכון שהיא אשתו של חיים רביבו אבל גם ריהאנה מכירה אותה בזכות התכשיטים שהיא מעצבת ומוכרת לעולם כולו.
אחרי 12 שנה של עשייה שקטה הרשתה לעצמה סוף סוף שגית לצאת לתקשורת ואפילו לדבר על כך בהתרגשות. פגשנו אותה אתמול בצהריים בלופט המפואר והמעוצב שלה בדרום תל אביב, יחד עם אושיות אופנה, חברים קרובים והמשפחה שהוזמנו לפתיחת הסטודיו ולחשיפת הקולקציה החדשה לאביב- קיץ 2012. האווירה הייתה ביתית וחמימה, שגית סיפרה לנו שאת כל האוכל שהוגש שם הכינה המשפחה הקרובה, שעמלה ועבדה קשה בהכנת מטעמים מרוקאים מסורתיים. קוסקוס, סיגרים וסלטים מרוקאים היו חלק מהתפריט וכמו שכבר הבנתם שגית לא סמכה על אף אחד פרט למשפחה, שתציג אוכל אותנטי בדיוק כמו שהיא רצתה. ניכר כי שגית רביבו היא אשה חרוצה ואמביציונית שלא נחה על זרי הדפנה. 10 ימים לאחר הלידה היא כבר הייתה בדרך למזרח שם עמלה על עיצובים חדשים.
היא החלה את דרכה בגיל 18 כשעברה עם חיים רביבו לספרד ונרשמה שם למכללה לעיצוב יוקרתית. אז, היא התמקדה בעיקר ברקמה ובשזירה ובשלב מאוחר יחסית החלה לעסוק בעיצוב והתמקצעה בו במשך חמש שנים. את ההשראות שלה לעיצוב היא ספגה מהמסע שורשים למרוקו, הן בצבעים והן בחומרים. צמידים ועגילים עשויים מתכות, קליעה מחוטי משי, אבני קריסטל ואקריל שנוצרו באהבה ומיזוג בין תרבויות. כיום, התכשיטים שלה מוצגים כמעט בכל תערוכה שנחשבת בעולם ואת הפריצה שלה היא חייבת לריהאנה שרכשה כמה פריטים פרי עיצובה מה שמשך את מותג האופנה הבינלאומי 'אד ארדי' לשתף איתה פעולה והיא החלה להציג פריטים שהוכנו במיוחד עבורם. דבר גרר דבר והחלה התענינות גדולה של סטיליסטים ומבקרי אופנה ושגית החלה לפרוח.
אפשר לספר עוד הרבה על שגית רביבו ועל העיצובים שלה אבל אנחנו ניתן לכם להחליט לבד אז תקפצו לביקור בסטודיו החדש שלה וכמובן תהנו מהיצירות והעיצובים שלה בעצמכם.
הגיעו לפרגן לשגית ולצפות בקולקציה החדשה: החברות הקרובות של שגית, דורית בר אור, האחיות מטיאס, מיכל אמדורסקי, אורנה דץ, שרון חזיז, מדריכת הפילאטיס של שגית לאה שנירר, אירית רחמים, המשפחה הקרובה ובינהם דוד רביבו ואשתו אביגיל, שבמקרה גם נבחרה להוביל את הקמפיין של שגית, הבעל חיים רביבו, ירדן הראל, אלין לוי, יאנה קלמן ועוד.