התחברות מהירה
יום שני 23.2.2012 >> "דיזינגוף סנטר", תל אביב. מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אחרי שיצאה בהפגנתיות מבית האח הגדול בשבוע שעבר, מנצלת ברי סימון את דקות התהילה שלה ומגיעה לפתיחת החנות החדשה של פנינה רוזנבלום בדיזינגוף סנטר.
ברי דאגה לספר לכל מי שרק רצה לשמוע שהיא שבעת רצון בכל הנוגע להתנהלותם של "קופרמן הפקות" והיא נהנתה מכל רגע בבית האח הגדול, שדאג לה לכל מה שרק רצתה, אך לאחר הדחתה של זיווה לא מצאה מקום להשאר בבית ולכן יצאה. בהגיעה לחנות נתקלה ברי בליהיא גרינר ואף התנצלה בפניה על ההתנהגות שלה בערב יציאתה מבית האח, "סליחה אם פגעתי", תפסנו אותה אומרת לליהיא גרינר, שהגיבה בנימה של צחוק וקיבלה את ההתנצלות, זה נגמר בחיבוק ונשיקה.
אחרי 22 שנה בהן פנינה רוזנבלום מפרסמת את המותג שלה ומוצריה פרוסים ברחבי המדינה היא החליטה לחזור לקונספט המקורי ולפתוח חנות אינטימית משלה. אז מה נמצא שם? פנינה החליטה שהכל מקובל ולכן החנות מאגדת בתוכה את כל מה שרק רציתם, איפור, תכשיטים, מוצרי טיפוח ובישום לצד אוכל בריאות, מערכות שינה ואפילו חדר בו יעברו הנשים טיפולי יופי מיוחדים. הרעיון אותו פנינה רצתה לאמץ הוא לחזור הביתה, להיות במקום קטן ולמכור ממש כפי שעשתה בתחילת דרכה מוצרים לכל מי שרק רוצה לקנות ולקבל הרגשה של בית.

הגיעו לפרגן לפתיחת החנות החדשה: שירלי בוגנים, ברי סימון, ליהיא גרינר, יריב נתי, אוסי מהמירוץ למליון, דני מזרחי, ננסי ברנדס מלווה בבת רונה, תום סיני, ג'ודי ניר מוזס שלום ועוד.