התחברות מהירה
חמישי, 3.5.2012 >> סינמה סיטי - גלילות
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

דורית בר אור מוזכרת לאחרונה במדורי הרכילות בעיקר כאייקון אופנה ומעצבת בחסד עליון. בנוסף לכך, היא מטפחת זוגיות עם זיו שני פלוס ילדה בשם מונה, וגם לא שוכחת לתחזק את התחום שבו התחילה - משחק. היא מככבת בימים אלו בתפקיד פגי באנדי לצד ליאור אשכנזי בסדרה "נשואים פלוס הישראלית".
"נשואים פלוס" שתשודר הערב בערוץ 2, על ידי הזכיינית קשת, היא עיבוד ישראלי חדש לסדרה המיתולוגית "Married With Children". קומדיית המצבים הסאטירית האמריקאית פורצת הדרך של רשת fox כבשה את הקהל בזמנה והפכה לאחת מהסדרות המצליחות בהיסטוריה. הסדרה זכתה לעיבודים טלוויזיוניים ברחבי העולם, וכעת, 25 שנה לאחר עלייתה לראשונה, היא תשודר גם אצלנו. בישראל משפחת באנדי הפכה למשפחת אברהמי - משפחה במעמד בינוני-מינוס, לחלוטין לא מתפקדת, שגרה בשכונה אפרורית בקריות. הם עניים, מרירים, לא חברותיים במיוחד וחסרי טאקט בעליל. השחקנים בגרסה הישראלית הם: ליאור אשכנזי, דורית בר-אור, נועה וולמן, תמר קינן, שלומי קוריאט ואלון סנדלר.
הגיעו אמש להקרנת הבכורה: ליאור אשכנזי, שלומי קוריאט, דורית בר אור, נועה וולמן, שרי גבעתי, אלין לוי, אדריאנו חאובל, קים בוסי, יוליה פלוטקין ועוד.