התחברות מהירה
יום ה',19.1.12 >> אולפן ערוץ הילדים
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

שלושת הדיוות של עולם הילדים, דנה פרידר, אגם רודברג ועמית פרקש, הגיעו בחמישי האחרון לאולפני ערוץ הילדים בהרצלייה, על מנת להשתתף בטקס פרסי הילדים לשנת 2012.
בכל שנה נערך הטקס החגיגי והנוצץ שמשקף את בחירת הילדים לכוכבים שעשו להם את השנה. את הטקס הנחו כוכבי הערוץ הלא הם דנה פרידר, טל מוסרי, רוני דואני ועודד פז, כשכוכבים שונים נוספים הוזמנו על מנת להעניק פרסים לזוכים.
ידוע כי ילדים זה ציבור שקשה לרצות במיוחד היום כשהטכנולוגיה המפותחת לא פוסחת עליהם והם מבינים בדבר או שניים אפילו יותר מאיתנו. אין ספק שהילדים הם כוח חזק ומשפיע וזה הסבר קצר לנוכחות מרשימה של סלבס באירוע. אז מה היה לנו שם? רשימה מכובדת של זוכים מאושרים, אווירה חגיגית ונוכחות מרשימה של סלבס בטקס כבר אמרנו? רשימת הזוכים לא הייתה מפתיעה, נספר לכם שבזמר השנה זכה בבחירה לא מפתיעה במיוחד הזמיר והכוכב משה פרץ, את זמרת השנה קטפה ללא עוררין רוני דלומי, סדרת השנה הייתה ללא ספק "האליפים" שסחררה את הילדים והמשיכה גם לעונה שנייה מצליחה, את שיר השנה העניקו הילדים לנתן גושן שגם נתן שואו בטקס ותכנית השנה הוענקה ל"בית הספר למוסיקה" כי ילדים אוהבים לראות ילדים.

הגיעו למסור פסלון ולצפות בטקס: אגם רודברג, עמית פרקש, דנה פרידר, טל מוסרי, רוני דואני, עודד פז, אביהו שבת, נתן גושן, ימית סול, ירדן הראל, אורי חזקיה, שושי ושושה מהמירוץ למליון, חן אהרוני, אלין לוי, משה פרץ, ג'ולייטה, יון תומרקין ועוד.