התחברות מהירה
יום חמישי, 23.2.12 >> רידינג 3, נמל ת"א מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

הנרי, האקססורי החדש והפרוותי של נטלי דדון ערך הבוקר את מופע הבכורה שלו. זה קרה בשעות הבוקר המוקדמות במתחם רידינג 3 בתל אביב.
נטלי דדון, שצריכה להתחיל לתרגל השכמות מוקדמות, הלבישה את הנרי בבגדי החג והגיעה לצפות בדגמי האביב-קיץ 2012 החדשים של חברת גולברי. זו בהחלט הייתה השנה של נטלי דדון והזרוע עוד נטויה, היא הספיקה להשתתף ב'הישרדות אולסטארס', לקטוף קמפיין לבגד ים, להתהדר בחבר חדש וגם על הדרך לעשות מצווה, כשהיא טסה לאורלנדו במסגרת עמותה המגשימה חלומות לילדים חולי סרטן, אנחנו מפרגנות.

השנה, תצוגת האופנה של גולברי נתנה במה לדוגמניות העבר, שאפילו אנחנו כבר הספקנו לשכוח.
על במה אחת מצאנו את פנינה רוזנבלום, אלונה פרידמן, חני פרי ועוד רבות אחרות שהיו להיט אז בשנות ה- 60 עד לשנות ה- 90 והיום הן באו להוכיח שהן עדיין יודעות את העבודה וחשפו את קולקצית אביב -קיץ של החברה.
הטופ מודלס הוותיקות נראו מאוד מתורגלות, כנראה שלדגמן זה ממש כמו לרכב על אופניים אחרת איך אתם מסבירים את הדיוק המושלם וההליכה של כל אחת ואחת מהן? מקצועיות טואלית נרשמה על הסט והיו כאלה שאפילו חילקו טיפים לדור הצעיר של הדוגמניות.
בין הידוענים שהשכימו אור על מנת להיות נוכחים באירוע מצאנו את נטלי דדון, מירה עוואד, מיכל זוארץ, פנינה רוזנבלום, גלית לוי, רווית אסף, שרית גומז, אוסי וכרמית מהמירוץ למליון, ליהיא גרינר ועוד.