התחברות מהירה
יום שני 5.3.12 >> נמל תל אביב מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

מורן אטיאס פינתה את הלוז הצפוף שלה ובין הצילומים לסדרה החדשה שלה "אלנבי" לעיסוקיה הרבים היא מצאה זמן פנוי להגיע הבוקר לאולם האירועים "טראסק", על מנת לצפות בתצוגת אופנה להלבשה תחתונה של החברות "פמינה", "אקספוז" ו"בוניטה דה מאס".
מורן היא במקרה גם הפרזנטורית של חברת ההלבשה התחתונה "פמינה", מה שאומר שהיא כבר הסכימה להתפשט עבור הקמפיין. משום מה הבוקר היא הופיעה לתצוגה עם מעיל חורפי ושמלה שחורה אלגנטית שלא משאירה זכר להלבשה תחתונה ואף התיישבה בשורה הראשונה של התצוגה, מה שאומר בוודאות שבתצוגה הזו אנחנו לא זוכים לראות אותה צועדת על המסלול ונסתפק בדוגמניות אחרות שיעשו את העבודה. כנראה שבכל זאת מדובר בכוכבת בינלאומית עם ניחוח הוליוודי ולכן התמונות היחידות שירוצו לנו בראש הן מהקטלוג שהיא מככבת בו, חבל לא?
התצוגה כללה את המותגים "פמינה", "בוניטה" ו"אקספוז", המציעות קולקציות קיץ לשנת 2012 ואיתם חידושים שונים. "בוניטה דה מאס", מציעה קולקציה של תחרות רומנטיות בשילוב צבעים רכים ונועזים יחד. על המסלול בלט הלוק המנומר, ראינו גם אדום עז, שחור וגם צבעי בייסיק, תוך דגש על נוחיות ואלגנטיות קלאסית מרעננת. באשר לחברת "אקספוז נוכל לראות השנה קולקציית בגדי ים עם הדפסים ייחודיים וצבעי ניאון חזקים שהולכים לשלוט העונה ובגדול. חברת "פמינה" מציעה לנו קולקציה המושפעת מכמה טרנדים בולטים בעונה, צבעי פסטל, גווני נויד ופודרה, תחרות ודוגמאות פרחוניות.

פרט למורן אטיאס מצאנו שם גם את נטלי דדון, הפרזנטורית של מותג בגדי הים "אקספוז", גלית לוי, ששיתפה פעולה עם חברת "אקספוז" והציגה את בגדי הים שלה, ליהיא גרינר, קיי לונג, אמירה בוזגלו ועוד.