התחברות מהירה
יום שלישי 13.3.12 >> אביגדור מתחם קסטיאל מאת : גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

דנה פרימן מוכרת לכולם כבת הזוג של אסף אמדורסקי אבל בעולם האופנה היא נחשבת לאייקון.
ברוב זמנה עוסקת דנה ביחסי ציבור בתחום האופנה, לאחרונה נבחרה יחד עם הדוגמן עידן רול (שהוא גם בן הזוג של הראל סקעת) להוביל את הקמפיין של "לי קופר".
על הבימוי לפרסומת היה אחראי במקרה בן זוגה, אמדרסקי המוכשר וכך יצא שהשניים עבדו לאחרונה צמוד צמוד.

לתצוגת האופנה של "לי קופר" שנערכה אתמול בבוקר בלופט בבן אביגדור, הגיעה פרימן מלווה באסף כשהיא לבושה במיטב הבגדים של המותג אותו היא מפרסמת."לי קופר", הוא מותג גי'נסים בריטי מוביל בעולם שהחל את פועלו בישראל לפני 17 שנה. השנה הוא מנסה למצוא את מקומו ולנסוק מעלה בדרך שיווקית חדשה ואסטרטגית. בתצוגה צפינו בקולקציה של אביב-קיץ 2012 של המותג, שנותן דגש על מראה הוינטג' שמחזיר אותנו למקורות ולימים הקלאסיים בהם הג'ינס תפס מקום מרכזי ומכובד בארון. מצאנו שם ג'ינסים קלאסיים, בדים דקים ומיוחדים, שטיפות, ג'ינסים מודפסים וגם מכנסונים קצרים שמזכירים קצת את שנות ה- 50. בנסיון לשנות מגמה ולהתאים את החנות לכלל האוכלוסייה נוכל למצוא שם לא רק גי'נסים וגם לא מחירים יקרים מידי, אלא קולקציה מגוונת לנשים הכוללת שמלות ערב, חולצות ונעליים.

אז את מי ראינו שם? דנה פרימן ואסף אמדורסקי, חן שילוני, ריי שגב, לירז צ'רכי, אפרת אברמוב, ליאון רוזנברג, פבלו רוזנברג, חן אהרוני, רועי לולו ועוד.