התחברות מהירה
יום שני, 02.02.12 >> סינמה סיטי גלילות
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

חן יאני, טאלנט מוכשרת וצעירה שעשתה דרך ארוכה בתעשייה העולמית והישראלית עולה ומככבת בסרט החדש, "נמס בגשם".
היא החלה את הקריירה בגיל 15, בתור דוגמנית צעירה כשזכתה בתחרות "נערת השנה" של מעריב לנוער וזו הייתה יריית הפתיחה.
חן יאני עזבה את הארץ ועברה להתגורר בחו"ל, שם ניהלה קריירה כדוגמנית מצליחה כמעט ארבע שנים. עם לוק ייחודי במינו היא הופיעה על שערי אופנה מובחרים וכיכבה בקמפיינים של מעצבי האופנה הגדולים ביותר, כדוגמת: דולצ'ה גבאנה ורלף לורן. מהדוגמנות היא אמנם התפרנסה יפה, אך אהבתה הגדולה הייתה תמיד למשחק, בחזרתה לארץ החליטה ללמוד משחק בבית הספר למשחק של יורם לוינשטיין.
כיום, נחשבת יאני לאחת השחקניות הצעירות המבטיחות בארץ, כשברזומה שלה סדרות טלוויזיה מצליחות כגון "הבורר" ו"הצרות שלי עם נשים".
פגשנו את חן יאני אמש, בשעות הערב, בסינמה סיטי גלילות. הפעם, היא הייתה נרגשת, כשהגיעה על תקן כוכבת ראשית לסרט "נמס בגשם", במסגרת פסטיבל הקולנוע הגאה.
הסרט, בבימויו של דורון ערן, מתעסק בדרך התמודדותם של הורים המגדלים ילד טראנסג'נדר.
חן יאני משחקת טראנסג'נדרית, אישה הכלואה בגוף של גבר שרוצה להגשים את עצמה, תפקיד לא קל לעיכול, אך יאני עושה אותו בצורה מבריקה ומצליחה לשכנע ולסחוף בתפקידה. היא לקחה את התפקיד ברצינות וכחלק מההכנה לסרט נכנסה לדמות כשהסתובבה לבושה כמו גבר, זאת על מנת להרגיש את עצמה בגוף שהוא לא שלה, דואליות של גבר שהוא בעצם אישה, לא פשוט בכלל, בקיצור סרט מומלץ ביותר!

בין הנוכחים בסרט מצאנו את הילה ערן, שבמקרה אביה הוא במאי הסרט, חן יאני,אורי גוטליב, לימור גולדשטיין, אסף אבידן, מייקל הרפז ועוד...