התחברות מהירה
יום שלישי, 28.3.12 >> מסעדת יונה, נמל יפו
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

שני חזן נבחרה למלכת היופי של ישראל לפני פחות משלושה שבועות, אמש הציגה את הקולקציה החדשה של ה.שטרן באירוע השקת שבוע ה"טראנק שואו" המסורתי של החברה.
כמו סינדרלה מהאגדות, הילדה היפה בת ה- 18 מקרית אתא, הפכה בין ליל לנסיכה מעוטרת בתכשיטים יקרי ערך. אך כנראה ששני טרם התרגלה למעמד, והתמוטטה דקה לפני השקה. צוות ההפקה של האירוע סיפר, שהיא חזרה לעצמה מהר בעזרת קוביית סוכר וקצת מים והפגינה תכונות של מלכה אמתית.

קולקציית MYA MARIS שהושקה השבוע פותחת את אירועי ה- "טראנק שואו" המסורתיים, בהם ה.שטרן מזמינה את לקוחותיה להרגיש כמו מלכים: להגיע לאחת מחנויות הדגל שלה ולהחליף את הזהב הישן שברשותם תמורת זיכוי של 25% מעל שוויו לרכישת תכשיטים חדשים ברשת.
הקולקציה החדשה MYA MARIS בהשראת הקסם של צדפות הים הכוללת תכשיטים בזהב ורוד, בגוון מעודן ומפתה ופריטים משובצים ביהלומי קוניאק המזכירים את קצף הגלים המתפרצים לחוף, הוצגה על ידי ששת הפיינליסטיות של תחרות מלכת, באווירה ימית, במסעדת "יונה" הטרנדית בנמל יפו.

הגיעו לארוחת צהרים מפנקת ונשמו אוויר של ים: שני חזן, יעל גולדמן, בר בן וקיל, יאנה גור, מיכל שפירא, מירי נבו, דפנה שחר, דנה רון, גלית לוי, אמירה בוזגלו והגבר היחידי ערן טרטקובסקי