התחברות מהירה
יום שני, 23.1.12 >> מועדון "החתול והכלב" מאת :גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אם חשבתם שאחרי הלידה יעל גולדמן הפכה לאמא במשרה מלאה ופחות לדוגמנית לוהטת טעיתם ביג טיים. חודש אחרי ויעל גולדמן כבר חזק בעניינים כשהיא נראית מדהים מתמיד. אמש היא הגיעה למועדון "החתול והכלב", הפעם על תקן מנחה לערב שכולו משחקים וכיף בחסות המותג החדש ישן שעשה עלייה, "אולד ספייס".

הערב היה ברובו ערב שמוקדש לזן הגברי, פרט ליעל גולדמן שהייתה אחראית על חלוקת ההוראות מצאנו שם ידוענים זכריים ששיחקו לראשונה במשחק ה"פולבול".
אתם בטח שואלים מה זה המשחק הזה? אז נספר לכם שמדובר בשילוב של פול בעברית, סנוקר שמשחקים אותו עם הרגליים, זה לא היה משחק קל ויש לציין שהיה מאוד משעשע לראות חבורת גברים מתאבדים על הכדור ורק רוצים להצליח.
המותג אולד ספייס מבית היוצר של 'פרוקטר אנד גמבל' מוכר לעולם בזכות ההומור שבו הוא מתייחס לתפקידו החשוב בחייהם של גברים, הפרסומות שלו היו מצחיקות נורא וגרפו צפיות רבות ביוטיוב.
המסר הועבר בזמנו על ידי שחקן וכוכב עבר של ליגת הפוטבול שמסביר בצורה הכי ברורה שיש: "אתה רוצה להיות אני, אתה לא תהיה אבל אם תרסס מהספריי תוכל להריח כמוני".
"OLD SPICE" משיקה בארץ את הסדרה בת 17 מוצרים מבושמים המסייעים לגברים להיות רעננים עם ריח טוב, תחת הסיסמא: "תריח כמו גבר גבר".

הגיעו לשחק ובעיקר להראות שהם אכבר של גברים: עופר שכטר, אושרי כהן, אורי פפר, נירו לוי, זוהר ליבה, רון שחר ועוד.