התחברות מהירה
יום שלישי 28.2.12 >> מתחם התחנה תל אביב מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

את ליאם שוהם אנחנו מכירים מחדשות הבידור והאמת שזה תענוג צרוף לפתוח איתה את הערב כשאנחנו נמרחים על הספה והיא מספרת לנו מה חדש בביצה. ליאם החלה את דרכה כמעודדת של מכבי תל אביב בכדורסל, מאז הספיקה גם לדגמן ולהפוך לשחקנית שברזומה שלה לא מעט סדרות טלוויזיה, הצגות קטנות ומחזות זמר. מאז שהיא קיבלה את תפקיד המגישה לצד ליאון רוזנברג היא נמצאת כמעט בכל מקום, אנחנו פוגשים אותה באופן קבוע בכל השקה או אירוע נחשב, כשהיא מגיעה לסקר ככתבת שטח אך לא שוכחת תמיד להראות את הסטייל הפרטי שלה.
אמש תפסנו אותה מבקרת בחנות החדשה, 'DENIM STORY', האחות הקטנה של STORY. החנות החדשה נפתחה במתחם התחנה בתל אביב בשיתוף עם מבשלת בירת הבוטיק "אלכסנדר" ולפתיחה החגיגית הוזמנו הידוענים לחוויה של מתחם אופנה ייחודי.
אז לא מדובר בעוד סתם חנות אלא בחוויה אורבנית אותנטית המשלבת בתוכה אהבה גדולה לאופנה, לצד חוויה תרבותית, תערוכות מתחלפות, הופעות וגם על הדרך, בירה איכותית.
אמש בפתיחה נהנו המוזמנים מהופעת בכורה של ה- 'DEAD COWBOYS', שאירחו את תמר אייזנמן ועוד חברים.
החנות מציעה קולקציות מגוונות ורחבות של המותג השוודי, 'NUDIE JEANS', אביזרים ודגמים ייחודים אותם יהיה ניתן להשיג אך ורק בסניף התחנה. אנחנו התרשמנו מחנות ביתית וחמימה שממש מזכירה לנו את הסטייל הניו יורקי, פינות ישיבה מזמינות, ספריית עיצוב ואופנה עשירה ושלא תשכחו שאפשר גם להגיע סתם לשתות בירה טובה.

הגיעו לחוייה תרבותית ועל הדרך צפו בהופעה: ליאם שוהם, ליאון רוזנברג, תמר אייזנמן, עברי לידר, גיא לובלצ'יק, שחר רבן, קרולינה, ליהיא גרינר מלווה בארוס יוסי צבר, נטלי דדון, שרונה פיק, דנה עדיני ועוד.