התחברות מהירה
יום שלישי, 18.1.12 >> מועדון ה "Storage", תל אביב מאת : גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אביב גפן וליהיא גרינר עשו סולחה, אמש במועדון הסטורג' נפגשו השניים במסגרת הרמת כוסית לרגל השקת תוכנית הראיונות החדשה, "סמולטוק".
זה היה שאלה של זמן עד שהסכסוך שנוצר בשבוע שעבר יגע לקיצו, אנחנו פשוט חיכינו בסבלנות שזה ייקרה. הרי לא כל יום ליהיא גרינר פוגשת את אביב גפן ומזל שיש את התכנית החדשה, "דה וויס", במסגרתה אביב גפן עושה יופי של קאמבאק ואפילו פוקד השקות ואירועים שונים בביצה. תזכורת קצרה למי שלא שמע על היציאה התקשורתית של אביב, אז רק נזכיר לכם שבשבוע האחרון, לאחר שליהיא גרינר קיבלה הצעת נישואין שתועדה בלייב, דאג אביב להפגין את דעתו בטוויטר וצייץ בצורה לא נעימה בעליל על הדרך שבה קיבלה ליהיא את ההצעה.
אמש תמה הסאגה, אביב התנצל והסיפור נגמר בחיבוק וקריצה קלה של ליהיא שרצתה שאביב יגיע להופיע בחתונה שלה.
התכנית סמול טוק בהנחייתו של יונתן ריגר, תעלה ב"הוט בידור ישראלי" כבר בשבוע הקרוב ותארח סלבס שונים שיגיעו לתכנית לשיחה אינטימית בגובה העיניים כשהמשימה של ריגר היא לגלות עובדות חדשות על המרואיינים שלו.

בין החוגגים שהגיעו לדרינק בסטורג' מצאנו את הזוג המלכותי אלירז שדה ואילנית לוי, ליהיא גרינר, יון תומרקין שהגיע מלווה בדבר הבא- לארה וסבורג, שמשחקת איתו בסדרה "חצוייה", אביב גפן, דני קושמרו שבא לפרגן לקולגה שלו יונתן ריגר, ירדן הראל, דודו טסה, האחים עידו וטל מוסרי שהיו מרוכזים למדיי במכשיר האייפון בו הוצגו לראווה תמונות של הבת הטרייה של טל, דנה רון, אדל בספרוב ועוד.