התחברות מהירה
יום ראשון 4.3.12 >> אולם אירועים מקסידום גני התערוכה מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

"משכנס אדר מרבים בשמחה" ולמרות שחג פורים חל השנה באופן רשמי בחמישי הקרוב לליהיא גרינר כנראה לא הייתה סבלנות והיא הגיעה היום לתצוגת האופנה של רנואר בפאה צבעונית חגיגית.
הבוקר, יחד עם ליהיא השכימו קום שלל סלבס ארצנו ולמרות שהסערה עדיין לא חלפה לה הם פקדו את אולם האירועים "מקסי דום", שבגני התערוכה לצפות בקולקציית אביב-קיץ 2012 של הרשת.
את התצוגה פתחו שני הפרזנטורים, עוז זהבי ואור גרוסמן, שהפגינו התרגשות קלילה לעלות שוב על מסלול הדוגמנות. בפתח התצוגה, הוצג סרטון וידאו מצולם וערוך בצורה מקצועית שמזכירה לנו לרגע את הליגה של הגדולים. הקולקציה שאבה השנה את השראתה מהאולימפיאדה הקרבה, לכן ראינו שם הרבה לוקים ספורטיביים וסגנון קז'ואל. הצבעים ששלטו היו לבן וצהוב וגם מבחר של צבעי פסטל למין הגברי. בנוסף, שילוב מעניין של מכנסיים ליומיום יחד עם חולצות ערב מכופתרות והצבע השחור כלל שמלות מסאטן, פייאטים ורשת.

בין הידוענים שהגיעו לצפות בתצוגה מצאנו את עדי נוימן, שחזרה מניו יורק, אורנה דץ, שלומי קוריאט, ליטל שוורץ, גילי מוסינזון ובת הזוג תמר, אפרת אנזל, שי-לי שינדלר, ירדן הראל, ההריונית חן שילוני, רותם אבוהב, ישראל אהרוני, שושי ושושה ועוד.