התחברות מהירה
יום שני 6.3.12 >> קלאב סיאט הרצליה מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

לירון זהבי, אולי אחת המתמודדות הקשוחות והשנויות במחלוקת של האח הגדול. אחרי שהספיקה להיכנס לבית בסערה ולהטריף כמעט את כל הדיירים, לבכות, לריב ובעיקר לעמוד על שלה, היא מבינה כנראה שזה הזמן לנצל את דקות התהילה שלה ועל הדרך לנסות להציל את התדמית שנוצרה לה. אמש היא ארזה את עצמה והגיעה עד הרצלייה, על מנת להשתכשך עם אבק של כוכבים ולהנות ממוסיקה טובה.
כמיטב המוסרת של "קלאב סיאט", נערכה אמש הופעה פרטית ב "שואו רום" עם רשימת מוזמנים מצומצמת וערב שכולו מוסיקה. בפתיחת הערב חיכה למוזמנים ישראל אהרוני, שנטש לרגע את עמדת הבישול ונתן סט לוהט במיוחד שלא מבייש אף די.ג'י. לירון זהבי ניסתה את מזלה על העמדה ואף קיבלה הדרכה צמודה מהשף אהרוני, אולי הגיע הזמן להסבת מקצוע?
במשך הערב נהנו האורחים מהופעה פרטית מלאת אקסטזה של ההרכב המנצח, " אינפקד מאשרום", יחד עם הפתעה יוצאת דופן, הופעת אורח של מתיסיהו, שהגיע ארצה על מנת להקליט אלבום ועל הדרך נתן שני שירים שהקפיצו את הקהל השמח.

הגיעו לקפץ לצלילי "אינפקטד מאשרום": לירון זהבי, יעל ברון, דודי בלסר שהגיע עם הצמודה שלו, חיים אתגר, שממשיך לחמם את ימי החורף עם זוגתו אלה שהכיר במהלך הסדרה בקרוב אהבה הגרסה הגברית, קארין כהן ובן זוגה טל אהרון, גלעד שגב, מיכל שפירא, טום קשתי, מוטי להב, מיטל מיכאלי מדה וויס, אפרת אנזל, ליאור מילר, נטלי דדון עם חמי בראל, אביב פרנקל ועוד.