התחברות מהירה
שני, 2.4.2012 >> קניון רמת אביב - תל אביב
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

בזמן שכוכבי הראליטי למיניהם עסקו בגמר האח הגדול ובניקיונות לפסח, היו לא מעט סלבס שבחרו להעביר את זמנם בקניות (כמובן, בהנחת סלבס) בחנות REPLAY שעוצבה מחדש, בקניון רמת אביב.
בין המוזמנים שהגיעו לגזור את הסרט פגשנו את גדי אלטמן שבחר להחזיר אהבה לאשתו ובמקום לקנות לעצמו מתנה יצא עם שקית עמוסה בבגדים בשבילה, "היא כל היום בבית עם הילד ואני מסתובב בין אירועים והשקות אז מגיע לה" אמר אלטמן, אנחנו התמוגגנו על הרגע.

מותג האופנה "ריפליי" הוקם בשנת 1978 על ידי קלאודיו בוזיול, שבחר את שם המותג לאחר שהמילה הופיעה על המסך במהלך משחק כדורגל בארגנטינה. לדעתו המילה REPLAY משדרת פשטות ועשייה מחדש ומתאימה בצורה מושלמת לרעיון שלו לייצר בגד לא רשמי. במקביל לעשייה בתחום האופנה, קלאודיו הקים את קרן "Replay/Fast Forward" לתמיכה באמנים צעירים, אשר מטרת העל של הקרן היא לתגמל את היצירתיות של כישרונות צעירים ולהעניק להם הזדמנות לממש את חלומם המקצועי ואת מפעל חייהם. לדעתנו זה פשוט מקסים.
בשנת 2005, בגיל 47, קלאודיו בוזיול נפטר מהתקף לב, והשאיר אחריו חברה מבוססת היטב אשר מייצרת ומפיצה מותגי אופנה בעולם, ביום ההלוויה שלו, 220 חנויות של המותג מסביב לעולם נשארו סגורות לאות הזדהות.
יעקב פרץ ורוני הרדי, בעלים משותפים של חברת "אינטר ג'ינס" ומאיר מאירוביץ', מנכ"ל החברה, הזמינו אמש מובילי דעת קהל וסלבס לצפות בשדרוג החנות ובקולקציית הקיץ החדשה. המוזמנים שהגיעו ויצאו עם שקיות: דפנה שחר, סהר שורש, יאנה קלמן, ילנה ראלף, אקי אבני, שירה דהן ועוד...