התחברות מהירה
יום רביעי, 9.5.12 >> סינמה סיטי גלילות
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

הזמרת ריטה הגיעה להשקת הסרט "הסיפור של יוסי" וכאשר נשאלה "מאיפה הבגדים שלה?" היא ענתה "אני לא עונה על שאלות מסוג זה". אנחנו תהינו איך דיווה כמוה לא יודעת ששאלה על אופנה זו השאלה הכי חשובה! מה לא?!
אמש, אולם הסינמה סיטי בגלילות, התמלא בגברים מסוקסים המככבים בסרטו החדש של איתן פוקס "הסיפור של יוסי". הסרט על פי תסריט של איתי סגל, ובהפקת אמיר הראל מתחקה אחר גיבור הסרט "יוסי וג'אגר" עשר שנים לאחר מות אהובו בלבנון, שמתקשה להתאושש באמת מהטראומה ההיא. פגישה עם אישה מסתורית מעברו מאלצת אותו לבחון מחדש את חייו ולהתמודד עם הסודות והפחדים של נפשו. הסרט בכיכובם של אוהד קנולר, עוז זהבי, ליאור אשכנזי, אורלי זילברשץ ואולה שור, פתח החודש את התחרות הרשמית בפסטיבל הקולנוע הנחשב בטרייבקה וצפוי לעלות למסכים בישראל ב-17 למאי. את המוזיקה המקורית ל"הסיפור של יוסי" כתבה הזמרת הישראלית-בינלאומית המצליחה קרן אן, והיא גם מבצעת בו את שיר הנושא "לא דיברנו עוד על אהבה" של מתי כספי ואהוד מנור.
הגיעו לצפות בסיפור: גל אוחובסקי, עברי לידר, יעל בר זוהר, יעל פוליאקוב, אורנה בנאי, עמוס תמם, דפנה לוסטיג ואסף הראל, אסי עזר, עופר ניסים ועוד.