התחברות מהירה
יום שני, 19.12.11 >> קניון עזריאלי
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

משה פרץ, כוכב הילדים הבלתי מעורער של בית הספר למוזיקה, היה הראשון שהגיע אמש למתחם הסלבס הפרטי של פתיחת החנות "FOREVER 21". לרגע היה נראה שהמטרה לשמה הגיע, חווית אופנה גלובלית, נשכחה, כשעמד במשך זמן רב והצטלם עם כל אם ובת שהתרגשו לראותו. משה מצידו, סיפק את הסחורה עם אנרגיות שיא לפחות כמו של ילד בן 21 ולילדים עשה הרבה שמח בלב.
אמש, בשעה שש וחצי בערב בקניון עזריאלי, הרגשנו תחושת דה ז'ה וו, עוד ענקית אופנה אמריקאית מראה לנו מה היא שווה. "פוראבר 21", פתחה את שעריה תחילה ל 1200 מוזמנים בלבד, כשאלפים נוספים, בעיקר ילדים, שצבאו על דלתות החנות וחיכו בתור לפתיחה המיוחלת, המתינו בחוץ לשעה 20:00.
החנות משתרעת על פני 1800 מ"ר, שתי קומות, שטחים נרחבים, מחירים נוחים וקולקציות מהירות שמתחלפות מידי שבוע. הקולקציות מיועדות לנשים, גברים, ובעיקר לנערות צעירות, מכורות אופנה, שאוהבות להתחדש מידי שבוע בפריטים חדשים בארון.
"FOREVER 21", נוסדה בלוס אנגל'ס בשנת 1984, על ידי בני הזוג דון וג'ין סור צ'אנג, כיום מפעילה הרשת מעל ל800 חנויות מסביב לעולם, עוד נתון שמוכיח לנו כי חווית הקנייה הזו עובדת ובגדול.

הגיעו לספוג אופנה גלובלית: משה פרץ, ליהיא גרינר, לידור סולטן, אבי נמני עם הבת עדן, גלית לוי, שונית פרג', ליאת בלו, דוב נבון, סער שורש, מור סילבר, שיר נוסצקי, טל טלמון, שי כהנא, עמיר גולדברג, קים בוסי, גלית פרבר, ירדן הראל, שי פרץ, יואב מאיר ועוד.