התחברות מהירה
יום רביעי, 1.8.12 >> מועדון ה-YAYA, תל אביב
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אם חשבתם שהסכסוך המתוקשר בין אביבית בר זוהר לליהיא גרינר הגיע אל קיצו, כדאי שתחשבו שוב. אמש פגשנו את שתיהן ועוד כמה פליטי ריאליטי נבחרים באירוע של חברת "סטילה", והאמת לא נדהמנו לגלות שעדיין יש דם רע בין הצדדים.
כזכור, בפרקים הקודמים: ליהיא גירשה את אביבית בבושת פנים מחתונתה כיוון שלטענתה משכה יותר מדי תשומת לב. לאחר מס' שבועות של נתק והתעלמות אחת מהשנייה הגיעה ההתנצלות של ליהיא בפני אביבית בתכנית הבוקר של דנה רון, ופה חשבנו שהסאגה הסתיימה. אך כאמור, לא כך הדברים.. ואמש בצאתן מהאירוע, בדרכה למעלית ליהיא ביקשה מהיורדים במעלית שיחכו לה, אך מיד נשמעו צעקות: "לא, לא, לא", עד שליהיא הבינה שמדובר באביבית, דלת המעלית כבר נסגרה ולאחר כמה שניות ההלם הראשוני הוחלף בצחוק גדול, כמו שרק ליהיא יודעת.
במוקד האירוע שערכה חברת טבע ישראל למותג טיפות העיניים "סטילה" עמדה תחרות – "העיניים של המדינה" בה התמודדו מספר צעירים בזיהוי העיניים של הסלבס המקומיים. הזוכה קיבלה מהשופטת ליהיא זוג כרטיסי טיסה לאירופה. לנו נותר רק לקנא ולהישאר במזגן התל אביבי.
עוד הגיעו לטפטף ולנשנש: טומי ואיילה, משה פרסטר, נופר מור, טום קשתי, עמיר גולדברג, מור סילבר, אדל בספלוב סיוון אברהמי וכו'