התחברות מהירה
יום רביעי, 4.1.2012 >> מועדון "שבע" תל אביב
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

ז'אן פול גוטייה, מעצב העל האגדי, משיק בושם אחרי 16 שנים וזו סיבה מספיק טובה שקובי פרץ יוציא את 'הענבל' שלו מתוך הפוך ויגיע איתה למועדון "השבע" בתל אביב, גם אם ממש קר בחוץ.
מאז הקאמבק המתוקשר שלהם, לא ראינו אותם יחד יותר מידי באירועים בביצה התל אביבית, הצורך לשמור על חשאיות ודיסקרטיות מעיני התקשורת הונח אמש בצד, מצאנו אותם יחד עם היחצנית שלו, שרית בירן, מפזרים חיוכים לכל עבר, מבלים ערב שלם במתחם "שבע" ואפילו נהנים מזה.
קובי זרק לנו שנגיעות רכות לא ממש מספיקות לו ובמיוחד לפני הופעות, הוא אוהב להתבשם בכמות גדולה של פרפיום.
הבושם החדש מבית גוטייה, נושא את השם, "KOKORIKO", שמסמל את קריאת הניצחון לגבריות וקורא לו להשתחרר מהכבלים הבורגניים ולהביע את המטרוסקסואליות שבו.
הרצון להביע את החופש והייחודיות שלו, בדיוק כמו קובי, שאוהב להיות מודע לעצמו על פי צו האופנה המעודכן.
אז מה היו לנו שם? מודליסטיות לבושות כתרנגולות, רקדניות מקפצות על הבמה, מועדון ה"שבע" מעוצב על פי הלוגו האדום של הבושם, בר חופשי עם אלכוהול משובח ואוכל טוב, מי צריך יותר מזה ?

הגיעו להריח את הבושם וגם לקבל אותו במתנה: קובי פרץ וענבל, רמי קליינשטיין והחהברה אלכס, נטלי דדון עם בן הזוג חמי פורת, פנינה רוזנבלום ובעלה, קובי מיימון, סנדי בר, מוטי להב ועידן פונדק, דנה גרוצקי, אלון דה לוקו, שירה דהאן ופיראס, יפית גרינברג, עינת שרוף, עמיר גולדברג ועוד.