התחברות מהירה
יום שלישי, 20.03.12 >> בית השגריר הספרדי
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

סיון קליין היא בהחלט הדוגמנית-מגישה, הבולטת והמעניינת ביותר בתעשיית הבידור בשנה האחרונה, לא פלא שאנחנו וכל העיתונאים האחרים מחכים לאיזה סקופ מעניין על הזוגיות שבחייה. אבל סיון לא מספרת פרטים בנושא ומעדיפה להתחבק עם ה"חבר" החדש שלה, הלא הוא הדובי מעץ של חברת TOUS.

היא מנחה את תוכנית הרדיו "מה נהיה עם סיון קליין" ברדיו ירושלים, מחזיקה בקמפיין נחשק לבגדי הים "טורקיז", כתבת הרשת של תוכנית הפריים טיים, The voice וגם הפרזנטורית החדשה של המותג הספרדי TOUS. אמש בחצר בית השגריר הספרדי, אלברו אירנזו, סיון קליין, מקבלת את פניהם של בעלי החברה, רוזה וסאלוואדור טואוס, שנחתו בארץ לרגל השקת המותג בישראל ואת מנכ"ל, אלפא תכשיטים, רונן שמיר (איתו היא מצולמת בשער שלנו). בערב אלגנטי שכלל בר אלכוהולי משובח, קוד לבוש רשמי ונאומים כיאה לבית השגריר, זכינו להתרשם מהקולקציה החדשה של המותג.

המותג הספרדי "טואוס" נוסד בשנת 1920 כמותג חדשני לעיצוב תכשיטים יוקרתיים וסימן ההיכר שלו הוא הדובי המפורסם המעוצב ביהלומים זהב או כסף. משכנו בברצלונה אבל מיוצג ב 45 מדינות ו 437 חנויות ברחבי העולם כגון: מקסיקו, טוקיו, בשדרה החמישית בניו-יורק ועכשיו סוף סוף גם בישראל.
הגיעו כנסיכים ונסיכות: אביהו שבת, קובי פרץ ואשתו ענבל, אירית רחמים, שביט ויזל, דנה גרוצקי, עמיר גולדברג, ילנה ראלף, פנינה טורנה, עינת שרוף, מאיה רובין, עומרי רונן, שונית פרג'י ועוד