התחברות מהירה
יום חמישי, 1.3.12 >> מתחם G צמרת, תל אביב. מאת : גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

מלבד היותה שחקנית מוכשרת, קרן מור גם מחזיקה בתחביב חדש, ישן והיא חובבת אומנות.
לאחרונה, היא לקחה את התחביב צעד אחד קדימה כשהקימה קבוצת אמנות חדשה בשם "אמנות הריגול" יחד עם בן זוגה מנשה נוי. הקבוצה תציג פרוייקט אומנותי בנושאים שונים, כדוגמת פרסום, אסתטיקה ואיקונות תרבותית.
אולי בגלל זה הייתה לה סיבה מספיק טובה לצאת בחמישי האחרון ביום חורפי למדיי למתחם 'G צמרת', בתל אביב לספוג אופנה ותרבות יחד, בתערוכה של בית הספר לעיצוב "שנקר" ומוסף "גלריה" של עיתון "הארץ", מעניין אם היא שאבה משם רעיונות.
"החומרים שמהם עשויות המילים" הוא מיצג בו עיצבו תלמידי שנה ד' של שנקר, כ 120 פריטים העשויים מגיליונות עיתונים ישנים. נשמע מעניין לא? בכל זאת לא כל יום לוקחים את עיתון "הארץ" והופכים אותו לשמלה שיקית. בתערוכה הוצגו אוסף עיצובים בעלי ערך מוסף, מעילים ושמלות יחד עם ספות ישיבה תוך נגיעה בפן אסתטי, חברתי, תרבותי ופוליטי. השימוש בחומר גלם אחד, עיתון, שהוא בדרך כלל חד פעמי ונוגע לתאריך אחד בלבד יצר שילוב מעניין של עיצוב אופנה, עיצוב מבנה ותקשורת חזותית יחד שמתחברים והופכים את עיתון "הארץ" ליצירה בועטת, נושמת, שמשמרת את העיתון ונותנת לו משמעות חדשה. כל זאת כמובן תוך שמירה על איכות הסביבה וסטייל שיקי מוקפד.
לבין אלו המעוניינים להגיע ולראות את המיצג המדהים הזה, אז נספר לכם שהתערוכה פתוחה לקהל הרחב והיא ממש לא תעלה לכם כסף, אז אם יורד גשם וממש בא לכם בילוי מעוצב תגיעו למתחם G צמרת, בתל אביב ותוכלו להנות משאריות העיתונים של אתמול, שהפכו למיצג אופנתי מעניין ביותר.
פרט לקרן מור שיצאה מהבית ביום חורפי לספוג קצת תרבות מצאנו את: דושי ואנחל שמכהנים כזוג לכל דבר אבל עדיין שומרים יפה על הפרטיות, דפנה לוסטיג, חן אבני, נשיאת מכללת שנקר, פרופסור יולי תמיר, איתן פוקס מלווה בבן הזוג גל אוחובסקי, ישראל אהרוני, לאה שנירר, מוטי רייף, המעצבת דורין פרנקפורט, תמר קרוואן ועוד.