התחברות מהירה
יום ראשון, 19.2.12 >> גני התערוכה מאת: גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

בר ואינה, הזוכות הגדולות של המירוץ למליון, הוכיחו ללא צל של ספק שהן לא עוד זוג בלונדיניות, מעבר לזה שהן כבשו את לב הצופים הם על הדרך גם גרפו את המליון. אמש הן הגיעו יחד לראשונה מאז הזכייה לאירוע מתוקשר ומרהיב, תצוגת האופנה החגיגית של קסטרו, כשהן צמודות זו לזו והכי מאושרות שיש. אנחנו מפרגנות!

זה קרה ביום ראשון בשעות הערב, כשבחוץ עדיין מהדהד לו החורף, בפנים היה לוהט. במתחם מרהיב בגני התערוכה, התקבצו מיטב אושיות האופנה, על מנת לצפות בקולקציה החדשה של חברת קסטרו לאביב-קיץ 2012. זה קצת עצוב שתצוגות אופנה בהפקות ענק לא נערכות כמעט בארץ אבל קסטרו סיפקה אמש ביג טיים את הסחורה והיא בהחלט החברה המסחרית היחידה בארץ שיכולה להרשות לעצמה להפגיז בתצוגות אופנה נוצצות, שרק לרגע מזכירות לנו את הסטנדרטים העולמיים. על אף שמדובר בהצגת קולקציית קיץ, בחרו הנשים המוזמנות להתהדר במעילי פרווה חמים כי מזג האוויר בחוץ עדיין חורפי למדיי ולא השתנה לכבוד האירוע החגיגי, אבל ככה זה בעולם האופנה, בחורף מציגים קיץ ובקיץ מציגים חורף במטרה להקדים את הזמן ולהיות צעד אחד קדימה. בניצוחו של המאסטר, מוטי רייף, צעדו להם הדוגמנים והדוגמניות במסלול משופע שרק על האומץ ללכת שם על עקבים מגיעה להם מדליה. הראשונים שפתחו את התצוגה היו הפרזנטורים, גל גדות, יונתן ווגמן והפנים החדשות של החברה, לירז דרור, שנתנו סיפתח מרשים לחובבי השופינג. מצאנו שם את כל הטרנדים הלוהטים לקיץ הקרוב, הדפסים, שמלות מקסי, צבעי נאון של צהוב בוהק וכתום, המראה השחור היה מרשים וכלל תחרות, פאייטים ופרנזים. בקיצור יש למה לצפות בקיץ הקרוב ועוד אופנה תוצרת כחול לבן פרופר.

אז את מי ראינו שם: מצאנו שם את אפרת גוש וירון ברובינסקי, ירדן הראל וליאם שוהם, על תקן המנחות בשידור החי שהועבר מהתצוגה, אינה ובר, הזוכות הגדולות של המירוץ למליון באירוע ראשון מאז הזכייה, שלא נחו על זרי הדפנה והסכימו להצטלם עם כל מי שרק רצה, מיכל אמדורסקי שהגיעה עם בן הזוג, אורנה דץ שסיפרה שהיתה חולה אך עדיין הגיעה לפרגן, ימית סול והארוס, לארה ווסברג שהגיעה על תקן החברה הטובה של לירז דרור ובאה לפרגן לה, שלום מיכאשווילי, קארן דונסקי, דורין פרנקפורט, דפנה לוסטינג ואסף הראל, פיטר רוט שהפציע לבד כי נטע גרטי הייתה עסוקה בהצגה, ג'ודי ניר מוזס שלום ועוד.