התחברות מהירה
יום רביעי 22.2.12 >> "שבע" תל אביב מאת : גל וידר
הקלקו על הסימון בתמונה וגלו מאיפה

אמש, קלטה העדשה שלנו פרט מסקרן ביותר ששווה דיווח, נתן גושן ושרי גבעתי מתקרבים ואנחנו לא יודעים לאן זה הולך אבל זה בהחלט מעניין.
אחרי ששמענו לא מזמן על הפרידה של גושן מזוכת המירוץ למליון, בר בן וקיל, כולנו קיווינו לסוג של קאמבאק בין השניים, אבל כנראה שכל אחד מהצדדים פנה לדרך חדשה. בר עסוקה מאוד מאז הזכייה וגושן עסוק בליצור חברות חדשה עם כוכבת אחרת. אתמול בערב תפסנו אותם מרימים לחיים ומדברים בחשאי בהופעה של הבלקן ביט בוקס במתחם "שבע" בתל אביב. השניים דאגו לשתף שהם רק ידידים אבל אנחנו חושבים שזה משהו מעבר לזה, ימים יגידו.
ההופעה של הבלקן ביט בוקס נערכה במסגרת "גולדסטאר סאונדסיסטם". מדובר בפרוייקט ההופעות החיות הגדול בישראל ופלטפורמה מוסיקלית ייחודית שנותנת במה למיטב האמנים הישראלים.
הבלקן ביט בוקס הוא הרכב מוסיקלי ישראלי שמנגן לנו מוסיקת עולם בהרכבם של תמיר מוסקט ואורי קפלן. ההרכב נולד מעבודה משותפת של השניים בסצנת האנדרדוג בברוקלין בתחילת שנות ה 2000 ויחד עם תומר בן יוסף ואמנים מתחלפים הם גבשו להם סגנון ייחודי שמשלב מוזיקה בלקנית, צוענית, פאנק והיפ הופ. הם מופיעים בכל העולם ואמש הם הציגו את אלבומם החדש "GIVE".
חוץ מהשניים שבאו לשמוע הופעה ולרקוד בפאן תפסנו גם את ארז טל, שארז את האישה, האח והגיסה ובילה ערב משפחתי, מארינה מקסימליאן בלומין, שהגיעה עם הארוס ולא הפסיקה לפזז ברחבה, רוני דואני, יאיר ניצני, רון שחר ומיה קרמר, גדי סוקניק ואשתו לימור, אפרת דור, חן יאני ועוד.